Joomla, WordPress, OpenCart, Magento та інші – великий вибір CMS, за допомогою яких можна створити сайт для Вашої компанії, вибір більш ніж достатній. Але не менш важливим моментом, який часто не беруть до уваги, є також вибір дизайну, функціонал, наповнення сайту. Адже, якщо зовнішній вигляд вашого сайту не сподобається відвідувачеві і не викликатиме довіри, він може закрити вкладку, навіть не розбираючись, що до чого. Утім, це актуально і щодо будь-якого іншого комерційного проекту, адже, як кажуть, – орієнтуються на зовнішній вигляд.

CMS – термін (система керування вмістом), означає що кожна система має свій допустимий функціонал керування контентом і свої налаштування в безпеці сайту, налаштування сео просування, оптимізації. Потрібно додати, що також важливим фактором є зручність в користуванні, як для нас то саме цей фактор для нас є самим першим. Чим менше часу ми витрачаємо при налаштуванні, тим більше його залишається для інших справ і не забуваємо про безпеку.

Однозначно кожну систему можна хакнути, щоб обрати систему на якій Ваш сайт буде в безпеці і під контролем, радимо Вам з користатись нашими порадами:

  1. Система на якій буде розроблений Ваш сайт повинна Вам підходити, Вам з нею прийдеться частково працювати (додавати тексти, фото, відео та інший контент).
  2. Функціонал системи повинен бути максимально простим і зручним, адаптованим для моб. версії, крім того має передбачатись масштабування і розширення функціоналу.
  3. Безпека системи.

Звісно Ви спитаєте, що ми порадимо?

Якщо Ви тільки на початку створення веб-сайту, радимо користувати WordPress. В іншому випадку радимо користуватись послугами веб-студії АБІС, інакше кажучи Ви вирішите одразу всі питання підтримки веб-сайту та рекламних компаній, безпеки та супроводження.

Понад 8 років досвіду в різних рекламних проектах на різних системах, створюємо і підтримуємо рекламні компанії в пошукових системах, соціальних мережах. Нам довіряють, за професійність у вирішені поставлених цілей, адже у своїй роботі ми користуємось правилом “Вкладені гроші, повинні окупитись.”