Веб-студія ABIS працює на ринку інтернет-послуг з 2010 року. За цей час ми розробили і накопичили великий досвід в розробці сайтів, рекламних компаній та проектах.

Ми пропонуємо:

  • Розробку веб-сайту;
  • Розробку інформаційних матеріалів;
  • Розробити план просування і маркетингових цілей;
  • Підтримка сайту як технічно так і інформаційно;
  • Професійні фото і відео послуги;

В нашій команді досвідчені веб-розробники, дизайнери, менеджери проектів, маркетологи, SEO та SMM фахівці, копірайтери, тестувальники і розробники додатків. У кожен проект фахівці вкладають свій досвід і знання для досягнення максимально високих результатів. Наші клієнти знають, що вони в руках надійної команди. Ми віримо, що все можливо, варто тільки постаратися, і що стандартні методи не завжди працюють, а також ми впевнені, що робота з відповідальними і кваліфікованими людьми завжди виходить дуже плідною і цікавою.

Якщо Ви вважаєте, що за допомогою інтернету зможете вивести Ваш бізнес на новий, більш високий рівень, але не знаєте з чого почати, або Ви просто хочете отримати консультацію, тоді просто зв’яжіться з нами. Перше питання, яке Ви почуєте від нас “хто буде управляти Вашим сайтом, чи маєте ви контент менеджера або адміністратора сайту?”

Багато компаній і фізичних осіб створюють сайти не маючи достатньо матеріалів “інформацією” для наповнення сайту, що в дальнійшому впливає на потенційних клієнтів. В такому випадку ми пропонуємо Вам спочатку створити контент, розробити інформаційні матеріали, в чому ми Вам допоможемо. Наші фахівці вміють написати потрібний текст, зробити якісний переклад а дизайнери вміло сформують зображення, маркетологи опрацюють доцільність, програмісти розроблять потрібний функціонал, в такому випадку Ви дійсно отримаєте повний комплекс послуг і Ви неодмінно досягнете поставлених цілей.

Наша мета – зробити комплекс робіт, які дійсно будуть ефективно вирішувати поставлені бізнес-завдання. Не виключено, що наш менеджер відрадить вас вкладати велику суму грошей в створення сайту. Нерідко буває так, що ми радимо вкласти гроші в просування і оптимізацію, якщо це більш ефективно для отримання результату. Для досягнення цілей не завжди потрібно розробляти мега-сайт, можна скористатись різними сервісами і заощадити на розробці сайту.

Веб-студії АБІС – це злагоджена робота кращих фахівців в Ужгороді і Львові, професіонали своєї справи адже ми об’єднуємо найкращих!