вул. Залізнична, 11, м. Ужгород, Закарпатська область, 88005 +38 (099) 401 43 43

Віруси і хакерські атаки, взлом сайту

Це питання турбуж кожного користувача і компанію яка має сайт, яка зіткнувся з такою проблемою як злам сайту. Спробуємо трохи прояснити ситуацію.

По-перше, завжди потрібно робити архівні копії вашого сайту і сайту після взлому, його бази даних. Не впадайте у відчай, якщо у Вас їх не має на вашому хостингу щодня робляться бекапи, тому Ви сміливо можете звернеться в технічну підтримку і Вам відновлять ваші дані.
Але перед відновленням потрібно зрозуміти, як саме був зламаний сайт, щоб вирішити цю проблему і щоб вона більше не повторювалася. Саме для цього Вам і потрібно два сайти один працюючий інший пісял взлому, щоб знайти яким чином діяли хакери.

Звичайно, якщо Ви обслуговуєтесь в нас цих всіх дій і інших Вам не потрібно буде виконувати. Всі наші сайти клієнтів які замовили підтримку вже захищені від хакерської атаки і проведення відновлювальних робіт по відновленю роботи сайту.

Причини взлому які часто виникають:

  1. Використання безкоштовних CMS (систем управління сайтом) без налаштувань безпеки.
  2. Не виконується оновлення CMS і додаткових компонентів.
  3. Крадіжка або підбір паролів до адміністративної частини вашого сайту (як на сайті так і на Вашому ПК).

Поради:

Доволі часто стається крадіжка або підбір паролів до вашого ФТП аккаунту або до адміністративної частини вашого сайту. Таке може статися через вірус на вашому ПК, ОС або через застарілу, вразливою версії браузера, з якого був викачаний збережений пароль, або встановлений пароль був занадто простий  і його легко підібрали. Тому, завжди встановлюйте надійний пароль, який складається з цифр, великих і маленьких букв, а також містить інші символи клавіатури. Для генерації паролів можете використовувати відповідні онлайн ресурси. Не зберігайте паролі в неперевірених додатках і на незахищених (без антивірусів) ПК.

Написати повідомлення або коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Я не робот, вирішіть приклад *