вул. Залізнична, 11, м. Ужгород, Закарпатська область, 88005 +38 (099) 401 43 43

Створення сайту. Програмування. Дизайн. ТЗ.

Розробку сайту можна порівняти з будівництвом будинку, де мають послідовно бути виконані визначені етапи: від проектної документації і закладки фундаменту до внутрішньої і зовнішньої обробки приміщення. Таким чином складається ТЗ (технічне завдання, опис), щоб спеціалісти розуміли, що їм робити.

Звичайно мова йде про індивідуальну розробку сайту. У більшості випадків можна використати, шаблоний варіант сайту, що значно шидше для замовника. В процесі роботи сайту замовник може зробити певні зміни в роботі модулів сайту чи його вигляду.

Програмування — процес в якому задіяно багато аспектів розробки сайту. В цей етап входить: інтеграція з системою управління, верстка, створення чи налаштування функіоналу роботи сайту. Доопрацьовується функціонал, що не міститься у стандартному складі системи управління.

Дизайн — процес в якому створюється основна графічна концепція дизайну сайту на прикладі головної та другорядних сторінок. Вибір колірної гамми, художнього стилю. Підготовка макету дизайну.

ТЗ — технічне завдання, короткі відомості, опис від замовника що і як має виглядати, його основні побажання. Детальне ТЗ складає виконавець в якому розписано всі аспекти розробки. ТЗ складається як на програмну частину так і на графічну.

Написати повідомлення або коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Я не робот, вирішіть приклад *