Продуманий комплекс дій, метою яких є підвищення позицій Вашого веб-сайту в пошуковій видачі по конкретним запитам. Для початку будь-яких дій потрібно вияснити стан ресурсу, тому ми поетапно аналізуємо і виконуємо налаштування.

Перший етап – це аудит сайту, комплексному дослідженні стану сайту, його контенту, некоректних посилань і інших проблем. По закінченню робіт Ви одержите звіт про “слабкі” місця Вашого веб-сайту.

Другий етап – оптимізація сайту. Фахівці студії займуться налагодженням html коду, виправлять помилкові або неіснуючі посилання, позначать спеціальними тегами ключові слова, складуть список ключових слів для кожної сторінки (keywords), складуть опис сторінок (description) і правильний заголовок (title).

Третій етап – нарощування контенту,

На противагу всім іншим способам заявити про себе SEO дає можливість не тільки підвищити впізнаваність бренду, залучаючи до нього ще більше потенційних споживачів, а й реально збільшити обсяг продажів, а, отже, і прибуток.

Завдяки цьому, просування сайту цілком заслужено вважається найбільш ефективним видом реклами. Як відомо, оффлайнова реклама (на транспорті, ТВ, радіо і т.д.) вже не так актуальна, як кілька років тому, адже найбільший потік інформації про послуги і товари йде зараз саме із інтернет мережі. До того ж оффлайн-реклама на відміну від SEO відрізняється невиправдано високою ціною.