Розробка сайту

{ РОЗРОБКА САЙТУ }

Що таке веб-cайт? Це потужний маркетинговий інструмент для просування товарів і послуг, пропонованих Вашою компанією, залучення потенційних клієнтів і пошуку ділових партнерів. Це один з найважливіших методів створення репутації компанії і підвищення впізнаваності її бренду.

Якісно виготовлений веб-cайт буде сприяти формуванню у споживачів і партнерів образу надійної, потужної і динамічно компанії. Сайт компанії — це показник її надійності в плані роботи та співпраці з існуючими та потенційними клієнтами.

Мати можливість самостійно створювати, видаляти і редагувати інформацію на сайті. Можливість самостійно наповнювати сайт текстовою та графічною інформацією.

Підключення: Багатомовність,Новин, Фотогалереї та інших необхідні модулі.

{ ПІДТРИМКА САЙТУ }

Часто в телефоні ми чуємо запитання: «Скажіть, а у Вас є технічна підтримка сайтів?». Важко сказати коли з’явилася затребуваність послуги технічного супроводу, давно чи недавно. Швидше – вона була завжди.
Причини звертань різні – не вистачає часу, немає відповідного фахівця, або зробили сайт, а що далі….

Що з ним робити, як змінити, прикрутити, причесати? А вже якщо справа пішла в бік збільшення функціоналу, подальшого розвитку сайту в ногу з часом, то обслуговування сайту грамотними фахівцями просто необхідно.
Саме в цьому і полягає сенс щомісячної технічної підтримки. Часто техпідтримку плутають з «Просуванням сайту в інтернеті». Ні, це зовсім інше.

Просування — повномасштабні комплексні роботи з сайтом, що дозволяють вийти в ТОП-10 по потрібних запитах, багаторазово збільшити кількість цільових відвідувачів, а відповідно і обсяги Вашої прибутку. Якщо ви замовляєте просування сайту, його підтримка і обслуговування можуть бути взагалі безкоштовним. 

В техпідтримку можуть включатися різні послуги:

  • редагування будь-якої інформації на сайті (тексти, фото);
  • додавання нових сторінок, розділів або навпаки видалення;
  • виправлення та доопрацювання будь-якої інформації;
  • переклад інформації на інші мови;
  • копірайтинг та наповнення сайту;
  • виготовлення банерів та іншої необхідної інформації;
  • програмування;

Варіанти надання послуги:

1. Щомісячний супровід сайту від 250 грн. (при оплаті від 12 місяців, знижка 10%).  У випадку, якщо необхідно провести робіт значно більше — сума оплати обговорюється.